S.U.Z.A 3 - Vigneta S.F. 1:35 WIP

Orice tip de machete care nu se incadreaza in sectiunile anterioare - SF, feroviare, etc.

Re: S.U.Z.A 3 - Vigneta S.F. 1:35 WIP

Postby Olaf The Viking » Tue Apr 09, 2013 11:46 am

Deja arata mai bine marginea decat restul :laugh: :laugh: :laugh: . Glumesc, sunt rau si invidios pe cei care termina ceva.

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Re: S.U.Z.A 3 - Vigneta S.F. 1:35 WIP

Postby Zeno » Tue Apr 09, 2013 11:47 am

Asa de rau imi pare ca nu pot s-o vad pe viu...
Mare lucru, Luciane, daca lucrarea asta nu ia un premiu "bastan" la urmatorul concurs la care o vei prezenta. Parca imi vine sa pariez, desi eu nu pariez niciodata.

Te-ai gandit la un name plate?
Image
User avatar
Zeno
Tribunus laticlavius
 
Posts: 1183
Joined: Sun Jan 13, 2013 6:35 pm
Prenume si nume: Zeno Mladin

Re: S.U.Z.A 3 - Vigneta S.F. 1:35 WIP

Postby alexie » Tue Apr 09, 2013 11:48 am

Mladin Zeno wrote:
Asa de rau imi pare ca nu pot s-o vad pe viu...
Mare lucru, Luciane, daca lucrarea asta nu ia un premiu "bastan" la urmatorul concurs la care o vei prezenta. Parca imi vine sa pariez, desi eu nu pariez niciodata.
Te-ai gandit la un name plate?

"Era pe cand nu s-a zarit,
Azi o vedem, si nu e."
In debutul acestei postari am plasat epitaful curcii galactice, postarea nu este intamplatoare intrucat am nevoie de ajutor , S.U.Z.A. 3 (dupa cum ar trebui sa stiti) vine de la "Simbiont pentru Urmarire in Zona Arida"...dupa ce a dat holera-n curca ..canci simbiont deci solicit ajutor (specializat ) pentru a gasi un cuvant surogat : sistem, sateloid, senzor... Strei
Totodata solicit transleyting in vederea realizarii unei placute bilingve si as alege engleza [o inteleg si (in general) suna bine].
Arideiszan Sensuous Zoneiszan Voyeur

Te sfătuiesc să nu faci concesii privind atitudinea faţă de pariuri (cel puţin nu în cazul de faţă). Ca un paradox, îmi pare că arată mai bine în foto decât în realitate, lucru rar "în meseria noastră". Sau unde m-am săturat eu de acest subiect şi doar datorită vouă nu am renunţat ?
În legătură cu botezul încă n-am luat o hotărâre clară.

Image
„Orice intrus va fi tratat cu o răceală demnă. Astfel încât să înțeleagă și cel mai nesimțit că prezența lui este inoportună.”
Directorul Dumitru – Operațiunea Monstrul

"Sunt unii oameni care-şi închipuie ca un ucigaş trebuie să fie mereu şi în toate împrejurările numai ucigaş. În realitate e de ajuns dacă e numai din când în când criminal - şi numai o mică latură a fiinţei sale..."
E.M.Remarque

https://alexiehobby.blogspot.com/
https://hobbyban.blogspot.com/
User avatar
alexie
Imperator
 
Posts: 2540
Joined: Thu Jan 10, 2013 11:01 pm
Location: Constanța - Romania
Prenume si nume: Lucian Milosan

Previous

Return to Toate celelalte

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron