Ruszkik Haza !

Mici scenete sau mari batalii, vignete si diorame, cu subiecte militare sau nu, toate isi au locul in aceasta categorie

Re: Ruszkik Haza !

Postby Olaf The Viking » Thu Aug 23, 2018 2:35 pm

Ma bucur ca ai decis sa folosesti gamalii de ac si nu epibionti din aia.

In rest lucrarea e buna: are baza inalta sa iasa in evidenta pe masa, tricolor unguresc are ca sa fie milosi (vb. lui Cuchi) la jurizare si mai are si figurina centrala.

Cred ca te scoti la Moson, iti da o insigna a doua zi dupa plecare. :butcher:

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Re: Ruszkik Haza !

Postby alexie » Sun Aug 26, 2018 8:48 pm

Olaf The Viking wrote:...
Cred ca te scoti la Moson, iti da o insigna a doua zi dupa plecare. :butcher:

Sunt bune ăstea cu dedicație, te-ai descurca de minune la concursul de la Bălți deși diorama ta are zidul pus greșit :jester:

Image
„Orice intrus va fi tratat cu o răceală demnă. Astfel încât să înțeleagă și cel mai nesimțit că prezența lui este inoportună.”
Directorul Dumitru – Operațiunea Monstrul

"Sunt unii oameni care-şi închipuie ca un ucigaş trebuie să fie mereu şi în toate împrejurările numai ucigaş. În realitate e de ajuns dacă e numai din când în când criminal - şi numai o mică latură a fiinţei sale..."
E.M.Remarque

https://alexiehobby.blogspot.com/
https://hobbyban.blogspot.com/
User avatar
alexie
Imperator
 
Posts: 2540
Joined: Thu Jan 10, 2013 11:01 pm
Location: Constanța - Romania
Prenume si nume: Lucian Milosan

Previous

Return to Diorame si figurine

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron