MN Richelleu battleship

Nave maritime si fluviale, de lupta sau de transport, corabii sau vapoare, tot de la pluta la submarine nucleare

Re: MN Richelleu battleship

Postby Marhaba » Sun Feb 10, 2013 9:41 pm

Nu e vorba de poze perfecte. E vorba despre faptul ca detaliile machetei tale se pierd intre floricelele de pe scaun. De aceea trebuie sa faci poze cu background monocolor ca atentia sa nu fie distrasa de altceva in afara de macheta. Mai bine fa-le pe masa decit pe scaunul ala.
User avatar
Marhaba
Procurator
 
Posts: 1314
Joined: Thu Jan 10, 2013 2:46 am
Prenume si nume: Ovidiu Cupse

Re: MN Richelleu battleship

Postby Hartman » Sun Feb 10, 2013 9:42 pm

Tudor Solcan wrote:
Fiecare fotografie cum iese nu prea stau sa fac poze perfecte incerc si eu cat mai bine probabil era timida nava cat inca nu era vopsita nu vroia sa stea la poza :P :P :P :P


Din ce-mi dau seama nici nu prea vrei sa progresezi.Lasa nava sa fie cat de timida vrea.
Tu, cum a spus si Marhaba ,aseaz-o pe altceva la pozat macar.
User avatar
Hartman
Procurator
 
Posts: 315
Joined: Mon Jan 14, 2013 12:04 am
Prenume si nume: Paul Necula

Re: MN Richelleu battleship

Postby Tudor Solcan » Sun Feb 10, 2013 9:42 pm

Ce pot sa spun pozele sunt facute cu un mobil e drept ca are ceva camera dar poate nici eu nu incerc sa le fac destul de mult cat despre nave sunt departe de perfectiune nu sunt genul sa le migalesc pana in cel mai mic detaliu imi place sa am anumite nave special alese de mine din motive lesne de inteles si pot sa spun ca stiu istoria fiecarei nave care o am si importanta ei in razboi nu vreau sa sune a lauda departe de mine gandul. Mai am de pus fire pe ele de la un catarg la altu si balustrada eventual cu vopsitul nu nu prea sunt as incerc asa cat de cat o sa mai am de corectat cam la toate navele si inca mai am in proiect Admiral Kuznetov si Illustrious 2 portavioane frumusele care vor fi in tandem cu Enterprise.
User avatar
Tudor Solcan
Immunis
 
Posts: 27
Joined: Tue Feb 05, 2013 11:25 pm

Previous

Return to Nave

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron