Reggiane Re. 2000 Heja

Re: Reggiane Re. 2000 Heja

Postby Olaf The Viking » Tue Dec 31, 2013 6:08 pm

Mare noroc ai ca m-am uitat, altfel faceai anul nou cu magarusul. :good2: As fi vrut si altii sa fie la fel de vrednici in a-l scoate :mosking:

Din punctul meu de vedere a iesit bine, poate as fi scos in evidenta panourile mai mult (dar fara sa stiu daca e bine sau nu) asta fiind reminiscenta de la navele SF. Adica, mai exact, fix pe dunga galbena as fi avut o dungulita maro, care sa o traverseze orizontal, pe urmele panoului.

Te invidiez pentru rabdarea de a face camuflajul ala. Ce ai folosit? Ca nu pare a fi facut la pensula.

Hai la multi ani si tie, si restului modelistilor, fie ei tapiri sau nu.

"Si sa le spui tuturor din sat ca acolo unde te-a scuipat Cartula te-a pupat Olaf si ti-a sters rusinea."
Dumnezeu e de partea tuturor, si, daca ne uitam de-a lungul istoriei, vedem ca e de partea celor cu mai multi bani si armate mai mari.
Intai da cu toporul si pe urma intreaba ce a vrut.
Da, poti da un click si pe machete.ro si sa iti iei ceva "dragut". Am nevoie de bani.
User avatar
Olaf The Viking
Imperator
 
Posts: 2208
Joined: Wed Jan 09, 2013 3:04 pm
Location: Bucuresti
Prenume si nume: Alexandru Dumitrescu

Re: Reggiane Re. 2000 Heja

Postby Mihai Cimpean » Tue Dec 31, 2013 6:26 pm

La pete am facut sablon individual , ca asa-mi place mie sa ma complic.Dar a fost" fun" ....
User avatar
Mihai Cimpean
Vexilifer
 
Posts: 224
Joined: Thu Jan 17, 2013 9:51 am

Re: Reggiane Re. 2000 Heja

Postby Bill » Tue Dec 31, 2013 7:21 pm

Bravos Misule, l-am vazut pe viu si mi-a placut. Ai scos ceva frumos dintr-un kit deficitar.
La multi ani si spor,
Bill :crazy_pilot:
"Anybody can criticize what others create, but few can create something worth criticizing. To put it differently, an ounce of creativity is worth a pound of criticism "
Unknown free minded thinker - Jerry Catanescu

User avatar
Bill
Procurator
 
Posts: 889
Joined: Sun Jan 13, 2013 12:09 am
Location: Cluj Napoca
Prenume si nume: Tudor Nicorici

Re: Reggiane Re. 2000 Heja

Postby Nicu Mihai » Wed Jan 01, 2014 4:29 am

Tinand cont de la ce-ai plecat, personal sunt incantat de rezultat. Astep sa vad si poze cu intradosul si pe urma o sa te bat la cap cu intrebari: cum l-ai lucrat, cu ce vopseluri, sigilat etc!!!
Uite asa am ce vedea in Noul An. Nu-i rau deloc!
LA MULTI ANI!
User avatar
Nicu Mihai
Pilus prior
 
Posts: 738
Joined: Mon Jan 28, 2013 2:40 pm

Previous

Return to Braille Scale 2013

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron