Dragon seria 2

Aici isi au locul lucrarile tip "fantasy".

Dragon seria 2

Postby Dan Dutescu » Thu Apr 25, 2013 12:51 pm

Salutare tuturor,
daca tot sunt pe gatate cu Mariana Dragescu, am zis sa ma alatur si eu cu un dragon varianta 2.0 care sper sa iasa mai bine decat varianta 1.1 si mai ales decat cea 1 care era mai mult decat deplorabila. Dar daca nu am lucra, nu am gresi, daca nu am gresi nu am avea de unde sa invatam si asa mai departe.
Acum sa trecem la treaba.... care treaba se dovedeste a fi anevoioasa inca de la inceput...
aparatul face fitze... nush care ar fi cauza, dar nu vrea neam sa faca fotografiile clare.. asa ca am renuntat deocamdata la pozarea Marianei trecand linia de finish iar fotografiile de inceput le-am facut cu telefonul :X .

Foto cu modelul..

Image

si [strike]cea[/strike] cele de inceput..

Image

Image

a trebuit sa pun doua sa se inteleaga ceva :-( .

Spor la modelit..

P.S. sper sa rezolv cat mai repede cu aparatul sa pot posta niste fotografii mai umane.
User avatar
Dan Dutescu
Vexilifer
 
Posts: 207
Joined: Tue Jan 15, 2013 11:00 am
Location: Bucuresti

Re: Dragon seria 2

Postby Gurbanescu Silviu » Thu Apr 25, 2013 12:51 pm

E gigea pisica. Fa-ti aparatu si trage-i poze.Spor la treaba!
User avatar
Gurbanescu Silviu
Imaginifer
 
Posts: 152
Joined: Thu Apr 04, 2013 8:59 pm

Re: Dragon seria 2

Postby alexie » Thu Apr 25, 2013 12:52 pm

Da știu că nu te încurci, indiferent de scară ți-ai găsit o ocupație serioasă pe 2013.
Succes!

Image
„Orice intrus va fi tratat cu o răceală demnă. Astfel încât să înțeleagă și cel mai nesimțit că prezența lui este inoportună.”
Directorul Dumitru – Operațiunea Monstrul

"Sunt unii oameni care-şi închipuie ca un ucigaş trebuie să fie mereu şi în toate împrejurările numai ucigaş. În realitate e de ajuns dacă e numai din când în când criminal - şi numai o mică latură a fiinţei sale..."
E.M.Remarque

https://alexiehobby.blogspot.com/
https://hobbyban.blogspot.com/
User avatar
alexie
Imperator
 
Posts: 2540
Joined: Thu Jan 10, 2013 11:01 pm
Location: Constanța - Romania
Prenume si nume: Lucian Milosan


Return to SIS Fantasy

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron